Bodrum Belediyesi Bodrumspor kulübü tarafından bu yıl ilki düzenlenen "İsmail Altındağ Çocuk Futbol Festivali" başladı.
 
   Bodrum Şehir Stadı’nda başlayan kız ve erkek çocuklardan oluşan takımların katılım gösterdiği festivale Kaymakamımız Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, B.B.Bodrumspor kulüp başkanı Rıza Karakaya, kulüp yöneticileri, sporcu velileri ile öğretmenler ve antrenörler katıldı. 
 
   Düzenlenen organizasyonda açılış konuşmasını yapan Kaymakamımız Bekir Yılmaz düşüncelerini şu sözlerle ifade etti;
 
   “Rahmetli İsmail Altındağ arkadaşımızın anısına düzenlenen bu güzel turnuvanın başta çocuklarımız olmak üzere herkese hayırlı olmasını diliyorum. İsmail Beyi de  bu sebeple rahmetle, dualarla yad ediyoruz, mekanı Cennet olsun. Sevgili Bodrumlular değerli arkadaşlarım, şüphesiz ki spor, dostluğun ve kardeşliğin gelişmesi için, sosyalleşme için önemli bir unsurdur. Ama spor yaparken hepimizin çocuklarına örnek olması, sporun dostluk ve kardeşlik olduğunu unutmaması lazım. Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak ve hem de sporu sevdirmek adına bu organizasyonun güzel bir faaliyet olduğunu düşünüyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum, Bodrumspor’ a, belediyemize, tüm yönetici ve idareci arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu güzel etkinliğin hepimize hayırlı olmasını diliyorum, çocuklarımıza başarılar diliyorum.”. Dedi.
 
   Kaymakamımız  Bekir Yılmaz ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Şehir Stadında bu organizasyon için özel olarak kurulan sahada kız ve erkek takımlarının maçlarının başlama vuruşunu birlikte yaparak çocuklara başarılar diledi.