Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Bodrum Kaymakamlığı Mahalleler arası Futbol Turnuvası bugün başladı. 8 grupta 24 takımın mücadele ettiği turnuvanın açılış maçına Kaymakamımız Bekir Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin, İlçe Nüfus Müdürü Ahmet Güner, Bodrum Müftüsü Dr. Ali Ünal, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez, Bodrum Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fatih Uzunlulu ile B.B. Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya katıldı.
 
        Turnuvanın ilk maçı öncesinde kısa bir açıklama yapan Kaymakamımız şunları söyledi:​ “Sportif başarı önemlidir, herkes şampiyon olmak ister ama bundan daha önemli şeyler var. Sporun dostluk, kardeşlik olduğunu, dayanışma ve kaynaşmaya vesile olduğunu, unutmayacağız. Centilmence mücadele edeceğiz. Ben tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. İnşallah güzel bir turnuva olur ve beğenirsem bir dahaki turnuvada ben de oynarım. Hepinize tekrar başarılar diliyorum.”
 
        Kaymakamımız daha sonra Bitez Mahallesi Lemon Tree ile Çarşı Mahallesi Esnaf Master arasında oynanan maçın başlama vuruşunu yaptı.30’ar dakikadan 2 devre halinde oynanan maçı Çarşı Mahallesi Esnaf Master 5 – 1 kazandı.