Güvenlik Soruşturması tamamlanan aşağıdaki İŞKUR Başvuru Listesindeki  adaylar için İŞKUR -TYP Noter Çekilişi  17 Mart 2017 Cuma günü saat :10’da Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapılacaktır. Kura çekilişi sonucu alınacak 30 kişi 22 Mart 2017 Çarşamba günü Kaymakamlık ve bağlı kurumlarında işe başlatılacaktır. 
 
 
TYP BAŞVURANLAR LİSTESİ
 
TYP No - Uygulama Alanı
 
 
Sıra No
Adı Soyadı
İlçe
Aday Statüsü
Öncelik Listesi
1
ADNAN BALABAN
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
2
ASLI MERGEN
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
3
AYSEL GÜLDAR
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
4
AYŞE ULAŞAN
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
5
BİRGÜN YAKAR
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
6
CENGİZ KARABAŞ
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
7
DİLEK ÇELİKKANAT
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
8
EBRU MERCAN CAN
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
9
EMİNE BORUCU
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
10
ESMA SOYALP
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
11
FATMA AYDOĞAN
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
12
FATMA ŞİMŞEK
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
13
FATMANA KAYNAK
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
14
HALİME CANTÜRK
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
15
HALİT AKITIR
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
16
HANIM ECE YEŞİLKAN
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
17
HASAN HÜSEYİN AKDENİZ
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
18
HİCRAN GÜLER
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
19
HÜLYA YURTSEV
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
20
MEHMET YAĞCI
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
21
METİN KARAGÖL
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
22
MİNE ÖZDAĞ
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
23
MUKADDES SABUKTEKİN
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
24
MÜGE SİNOP
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
25
NECMİ TEKKAYA
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
26
NİHAN DALGIÇ
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
27
ÖZGEHAN GÜNER
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
28
SALİHA DOĞAN
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
29
SEDA ERKUŞ
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
30
SERPİL EKİM
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
31
SEYHAN KARAVALLAR
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
32
SÜNDÜZ ÜNLÜ KALKAN
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
33
ŞEBNEM UZUNLU
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
34
TİMUR SARI
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
35
TUĞBA AKARÇAY
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
36
TÜRKAN SELVİ
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
37
ÜMMÜHAN TERZİOĞLU
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
38
VEDAT ÖZÇELİK
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
39
YASİN İNAN
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
40
YILDIZ AKARÇAY
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
41
YURDAGÜL KUŞ
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste
42
ZEYNEP BEYGİRCİ
BODRUM
BAŞVURAN
1. Liste