BODRUM KAYMAKAMLIĞI PROTOKOL LİSTESİ
ADI - SOYADI
GÖREVİ
TELEFON
Bekir YILMAZ 
Kaymakam
0 252 316 10 01
Per. Alb. İzzet ADAGİDELİ
Garnizon Komutanı
0 252 313 02 48
Mehmet KOCADON
Bodrum Belediye Başkanı
0 252 316 12 14
Dr. Barış DUMAN
Cumhuriyet Başsavcısı
0 252 363 99 36
Adnan KAHRAMAN
Ağır Ceza Mahkemesi ve
Adalet Komisyonu Başkanı 
0 252 363 99 36
Av.Cavidan KARAGÖZ ÖZYİĞİT
Baro Temsilcisi
0 252 363 99 36 - 7
Prof. Erol TURGUT
Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı
0 252 358 60 18
Prof. Dr. Tuncay KULELİ
Denizcilik Meslek Yüksekokulu Müdürü
0 252 211 49 81
İKTİDAR PARTİSİ VE MECLİSTE GRUBU BULUNAN PARTİLER
Macit GÜNDOĞDU
Ak Parti İlçe Başkanlığı
0 252 313 91 90
Recai SEYMEN
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı
0 252 316 72 76
Cengizhan SANCAR
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı
0 252 316 38 63
Fulya ERDOĞAN
Halkların Demokratik Partisi İlçe Başkanlığı
0 535 541 07 67
BAŞBAKANLIK
Dr. Ali ÜNAL
İlçe Müftüsü 
0 252 316 25 76
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI
Bayram AYDENİZ
Sosyal Yard. Ve Day. Vakfı Müd.
0 252 316 07 03
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI
Fatma TURAN
SGK Müdürü
0 252 317 18 06
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
Demircan KOÇ
Tapu Müdürü
 252 280 15 02-20
Gökhan DOĞRU
Kadastro Şefi
 252 280 15 02-20
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
Fatih UZUNLULU
Gençlik Spor İlçe Md. V.
0 252 313 35 26
GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
Fahrettin DOĞAN
İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü
0 252 316 10 31
GÜMRÜK TİCARET BAKANLIĞI
Serdar ZEYBEKOĞLU
Gümrük Müdürü V. 
0 252 313 55 85
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
J.Binbaşı Ömer Faruk KARAŞAHİN
İlçe Jandarma Komutanı
0 252 317 05 86
Ertan SARIKAYA
İlçe Emniyet Müdürü
0 252 316 80 80
Raşit ÖZKAN
Liman Şube Müdürü
0 505 540 64 46
SG Bnb. Süleyman ERCAN
SG Bodrum Karakol Komutanı
0 252 313 43 00
Muammer ŞAŞMAZ
İlçe Yazı İşleri Müdürü
0 252 316 10 01
Ahmet GÜNER
İlçe Nüfus Müdürü
0 252 313 40 07
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI
Tayfun SELÇUK
Sualtı Arkeoloji Müzesi Müdürü V.
0 252 316 10 95
İbrahim ÖZTÜRK
Halk Kütüphanesi Müdürü
0 252 316 12 10
Başar ERTEN
Turizm Danışma Büro Şefi
0 252 316 10 91
MALİYE BAKANLIĞI
Ümit YILDIRIM
İlçe Malmüdürü
0 252 316 70 52
Oğuz Kağan BARDAKÇI
Milli Emlak Müdürü
0 252 316 75 25
Sait ORULLUOĞLU
Vergi Dairesi Müdürü
0 252 316 12 24
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
Emin GEÇİN
İlçe Milli Eğitim Müdürü V.
0 252 316 10 34
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI
Semih KALAYCI
Askerlik Şubesi Başkanı
0 252 316 13 15
Yarbay Namık Kemal ÖREN
IMSIK Kara Havacılık Tatbikat Merkezi Komutanı
0 252 372 02 74
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI
Mustafa BİLGİLİ
Meteoroloji Müdürü
0 252 316 10 18
Mutlu MERCAN
Orman İşletme Şefi
0 252 316 10 19
Cengiz CİHAN
Mumcular Orman İşletme Şefi
0 252 373 51 67
SAĞLIK BAKANLIĞI
Dr.Nesrin ALTUN
İlçe Sağlık Müdürü
0 252 316 32 88
Dr.Oğuz ŞAHİN
Bodrum Devlet Hastanesi Başhekimi
0 252 313 08 83
Dr.Suat KOÇAK
Sahil Sağlık Merkezi Tabibi
0 252 316 10 84
Dr. Nesrin ALTUN
Toplum Sağlığı Sorumlu Hekimi
 0 252 316 32 88
ULAŞTIRMA BAKANLIĞI
Mustaf DEMİRAL
Liman Başkanı v.
0 252 316 25 31
Gülcan KARABULUT
Posta İşletme Müdürü V.
0 252 316 12 12
Şener KELEŞ
Telekom Müdürü
0 252 316 93 00
AYDEM
Ali KARABIYIK
Aydem İlçe Müdürü
0 252 317 30 00
KAMU BANKALARI
Şükrü Süleyman ERBAŞ
Ziraat Bankası
0 252 316 11 46
Salih KORKMAZ
Halkbank
0 252 316 73 01
Necmi ALPER
Vakıfbank
0 252 316 44 13
SİYASİ PARTİLER
Füruzan BÜYÜKMETE
Anadolu Partisi
0 532 613 39 82
Salih ERKEFELİ
Bağımsız Cumhuriyet Partisi
0 252 316 62 92
Mehmet Hanifi AKOVA
Bağımsız Türkiye Partisi
0 534 311 13 11
Mehmet POLAT
Barış ve Demokrasi Partisi
0 532 642 96 03
Halil SELVİ
Büyük Birlik Partisi
0 544 493 32 33
Nihal İmbat GÜLER
Demokrat Parti
0 252 316 72 76
Feridun KATAR
Demokratik Sol Parti
0 532 613 60 97
Erkan DENİZ
Doğruyol Partisi
0 532 575 00 10
Yusuf AĞÇİÇEK
Emek Partisi
0 533 574 41 68
Yücel SÜLEYMANOĞLU
Hak ve Eşitlik Partisi
0 252 316 08 00
Asena OZAR
Halkın Yükselişi Partisi
0 532 726 32 06
Sinan HILCAL
Vatan Partisi
0 530 212 55 63
Mine GÜLTEKİN
Liberal Demokrat Parti
0 534 235 03 38
Ayhan UYGUN
Merkez Parti
0 535 222 88 66
Mine GÜLTEKİN
Millet ve Adalet Partisi
0 534 235 03 38
Alper KORKMAZ
Muhafazakar Yükseliş Partisi
0 532 770 82 08
Osman ÖZTÜRK
Özgürlük ve Dayanışma Partisi
0 532 372 02 62
Seyfettin KEPENEK
Saadet Partisi
0 536 287 56 09
Osman Celil ÇETOK
Türkiye Komünist Partisi
0 552 668 00 33
Osman Nihat GENÇOSMAN
Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi
0 532 500 50 35
Fehmi BODUR
Yurt Partisi
0 532 252 03 17